Trafik sigortası hakkında sorularınız nelerdir?

Merhabalar.
Sizlere özel, güzel bir bölüm hazırlamak istedik. Bu bağlamda da zorunlu trafik sigortası hakkında tüm sorularınızı cevaplayabilmek için web sitemizde böyle bir bölüm oluşturduk. Bu bölüm aracılığıyla bizlere sorularınızı iletebilir, bilgimiz dahilinde cevaplarla aydınlanabilirsiniz.

Sorularınızı bize iletmek için yazımızın hemen altında yer alan yorum bölümünü kullabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 • Mustafa dedi ki:

  Yeni motor aldim noter satisini aldim fakat asbis no 18 haneli neyapmam gerekiyor tesekkurler

  • sigortaci dedi ki:

   Yeni alımlarda elinizdeki ASBİS no geçerli olmaktadır. Sorun olmaz, sigortacınıza bilgiyi iletirseniz o kolayca işinizi halledecektir.

 • serkan er dedi ki:

  mrb benim sorunum trafik sigortamın yüksek çıkması bunun nedenide kazaya karıştığım için ama lakin kazada 100\100karşı taraf kusurlu bulundu yinede karıştığım için benide madur ediyorlar ne yapmam lazım tüketici mahkemesine versem sonuç ne olur teşekkürler

  • sigortaci dedi ki:

   Bunun için tüketici mahkemesine gitmenize gerek yok. Öncelikle kazada 100’de 100 karşı tarafın suçlu olduğuna dair bulundurduğunuz belge ile acentenize gidin, acenteniz işi çözemezse, trafik sigortanızı yaptırdığınız şirketin bölge müdürlüğüne gidin, orada mutlaka yardımcı olacaklardır. Bunlardan sonuç alamazsanız ve elinizde belgeniz varsa istediğiniz yolu deneyebilirsiniz ama bahsettiğimiz yolları öncelikle denemenizi öneririm.

 • pahalıcı dedi ki:

  Sürücüler isyanda! Zorunlu trafik sigortası sürücüleri zora sokuyor mesela pahalı ücretler çıkıyor.

 • BİR YORUM YAZ

  Yandex.Metrica